** Hotel Grand ubytovanie Tanvald

Hotel Tanvald Grand

Hotel Grand Ubytovanie Tanvald Popis :
Hotel bol postavený v roku 1936 a až do znárodnenia slúžil ako jeden s najprestížnejších hotelov v regióne a hostil veĺa významných osobností. Pozdejšie bol využívaný ako in ternát a v 80 rokoch 20. storočia bol prestavaný na polikliniku. Teraz po rekonštrukcii znova ponúka svoje služby.

Hotel Grand Ubytovanie Tanvald Ubytovanie :
Ubytovanie v 1 - 4 mistne izby. Celková kapacita je 30 miest v 13 izbách. Izby sú vybavené vlastným socialnim zariadením, Tv+ satelit a chladnička. Izby sú nefajčiarske. Fajčiarske  miestnosti na poschodí.

Hotel Grand Ubytovanie Tanvald Reštaurácia :
Kapacita 50 miest, s detským kútikom sa nachádza v ĺavej časti prízemia. Nefajčiarske prostredie v dobe obeda je samozrejmostou. Raňajky sú podávané od 8:00 do 10:00 hod. Pizzeriu Formanku nájdete v pravej časti prízemia s kapaciotu 70 miest vrátane barového posedenia. Ceny hotových jedál od 39,-Kč. Biliardová sála, šípky, stolný fotbal.

Hotel Grand Ubytovanie Tanvald Služby :
Internetová kaviareň, bezbarierový prístup, zvieratá vstup povolený. hotelová doprava, pranie a žehlenie prádla, PC s pripojením na internet.

Hotel Grand Ubytovanie Tanvald Konferencie :
Konferenčný salónik. Pripravíme bankety, oslavy, spoločenské a firemné akcie, obchodné stretnutia, školenia.

Hotel Grand Ubytovanie Tanvald Okolie :
Nachádza sa v kĺudnej obytnej časti mesta poblíž jeho centra. Vˇˇdaka výhodnej polohe na okraji Jízerských hôr a Krkonoš a v blízkosti Českého raja je široké športové vyžitie.

Hotel Grand Ubytovanie Tanvald Aktivity :
Lyžiarske strediská - skiareál Špičák 4 km, Harrachov 14 km, lyžiarske asnowboardove školy, bežecké trate, pešia turistika, kupalisko. V Jablonci a Liberci  kryté bazény, priehrada, aquapark. Golfové ihrisko V Harrachove a Liberci. Tenis, minigolf, bowling v Tanvalde. Bozkovské jaskyne, Ještéd, zámky Frydlant, Sychrov.
Hotel Tanvald Grand - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Tanvald Grand - hotel má reštauráciuHotel Tanvald Grand - hotel má vináreňHotel Tanvald Grand - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Tanvald Grand - V hoteli je biliardHotel Tanvald Grand - možnosť pripojenia na internetHotel Tanvald Grand - k dispozícii letná terasaHotel Tanvald Grand - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Tanvald Grand - Iybz sú vybavené televízoromHotel Tanvald Grand - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Tanvald Grand - Izby s vlastnou toaletouHotel Tanvald Grand - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky:
 
Hotel Grand ubytovanie Tanvald Aktuálne počasie: jasno
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 4 °C Nočná tepl.: -2 °C Vietor: 23 m/s